Odporúčané doplnky nájdete napríklad aj kliknutím na nasledujúce odkazy 

(zoznam budeme postupne dopĺňať a aktualizovať) 

 

 

 

 

 

Homocystein Vitality+ s betainem (znižovacia)

 

Obsahuje vitamíny B6, B9 (kyselina listová), B12, zinok a betaín, ktorý podporuje trávenie. Tento doplnok pomáha predchádzať civilizačným ochoreniam a je vhodný pre vegetariánov aj vegánov. 

 

 

Homocysteín Vitality s Aloe vera (preventívna)

 

Obsahuje vitamíny B6, B9 (kyselina listová), zinok a aloe vera, ktorá regeneruje vnútorné prostredie tela. Tento doplnok pomáa predchádzať civilizačným ochoreniam a je vhodný pre vegetariánov aj vegánov. 

 

 

Magnesium Vitality

 

Obsahuje horčík v chelátovej forme, vitamín B2. Magnézium má výbornú vstrebateľnosť, je potrebné na správnu činnosť nervového systému, činnosť srdca a ciev, a správnu funkciu buniek. Vitamín B2 je potrebný pre činnosť enzýmov, metabolizmus cukrov, tukov, bielkovín a vstrebávanie vitamínov B skupiny. 

 

 

Imune Vitality

 

Je to 100% prírodný produkt, ktorý podporuje imunitný systém v priebehu celého roka. Obsahuje beta-glukány, zmes medicinálnych húb (Reishi, Shiitake, Agaricus, Cordyceps, Maitake a Chaga), humínové kyseliny, kyselinu fulvovú, indický egreš, probiotiká (Bacillus coagulans) a kolostrum. 

 

 

Mega Lecithin Vitality

 

Má antioxidačný účinok. Podporuje činnosť srdca a obehového systému. Podporuje činnosť mozgu. Pomáha znižovať cholesterol a tukové častice v krvnom obehu. 

 

 

 

 

 Prezdravie.sk 

 

 

 

Chlorella pyrenoidosa

 

Chlorella obsahuje kompletné bielkoviny, vitamíny skupiny B, vitamín C, vitamín E, minerály zinok, železo, esenciálne mastné kyseliny, bielkoviny, nukleové kyseliny, chlorofyl, a obrovské množstvo ďalších účinných látok. Obsahuje všetky dôležité živiny, ktoré ľudské telo potrebuje. 

 

Regevit - Polygonum multiflorum

Posilňuje psychické a fyzické zdravie organizmu. Podporuje regeneráciu celého tela a dodáva energiu. Má antioxidačné vlastnosti. Stavikrv (Polygonum multiflorum) je trváca bylina pochádzajúca z Číny. Regevit je ideálnym doplnkom stravy pre vysoko vyťažené osoby a staršie osoby. Odvar z koreňa hojne využívajú atléti a majstri bojových umení v Ázii.

 

Reishi - Ganoderma lucidum  

Reishi (Ganoderma lucidum, Leskokôrka lesklá) vďaka pestrému obsahu cenných látok pre ľudský organizmus patrí medzi najvzácnejšie zdraviu prospešné huby. Reishi je v ázijských krajinách používaná už viac ako 4 000 rokov. Ako kráľovná húb je považovaná za významnejšiu než zázvor. Z plodníc a podhubia reishi bolo izolovaných až 50 polysacharidov - glukánov. 

  

Rhodiola Bio essence 

Je vhodná pre všetky osoby, ktoré sú vystavené zvýšenej duševnej i fyzickej záťaži a stresu. Rhodiola alebo rozchodnica ružová patrí medzi najúčinnejšie adaptogény, teda látky, ktoré zlepšujú adaptáciu organizmu na zvýšenú fyzickú a psychickú záťaž. Rovnako ako ďalší známy adaptogén, žien šen, patrí medzi základné byliny tradičnej čínskej medicíny, ktoré vynikajú pozitívnym pôsobením na telo i myseľ.

 

Kurkumín forte plus piperín

Súčasťou patentovaného Curcumin C3 Complexu sú Kurkumín s vyššou účinnosťou - obsahuje až 95% aktívnej kurkumoidov. Kurkumín C3 komplex obsahuje účinné zložky kurkumín, demetoxykurkumin a bisdemetoxykurkumin. 

 

Probiotiká Symbi I - črevo

Symbi I je zamerané na črevo, tam sa snaží o vyrovnanie pomerov a tým ovplyvňuje aj ostatné orgány - pečeň, obličky, kožu. Filozofia Symbi I je veľmi jednoduchá - kopíruje prírodu. Názov je odvodený od slova symbióza, čo znamená žiť v rovnováhe a vzájomnej prospešnosti. Symbi I svojimi účinkami posilňuje prospešné mikroorganizmy v čreve a naopak vytvára nevhodné podmienky pre škodlivé. Použitie Symbi I je prvým krokom tam, kde potrebujeme vrátiť črevu rovnováhu.

 

Probiotiká Symbi II - Laktobacily

Symbi II je dôležitým pokračovaním probiotických prostriedkov, prípravku Symbi I. Laktobacily - mliečne baktérie sú hlavnou časťou mikroflóry tráviaceho systému. Patria medzi mikroorganizmy ľudskému telu vlastné. Zabezpečujú v mikroflóre niekoľko funkcií. V zažívacom trakte tvoria priaznivé prostredie pre mikrobiologickú rovnováhu a vytvárajú prirodzenú bariéru infekčným mikróbom. Podporujú vylučovanie exkrementov a prospievajú črevnej peristaltiky, odstraňujú neznášanlivosť na laktózu, zvyšujú vstrebávanie vápnika, zasahujú do metabolizmu cukrov, ovplyvňujú tvorbu niektorých vitamínov najmä skupiny B a K. Obmedzujú hnilobné procesy.

Existencia laktobacilov je znižovaná stresovým spôsobom života, užívaním antibiotík a iných chemických prostriedkov, rovnako tak vytváraním nesprávneho pH v čreve, kde prevažujú sladkosti, výrobky z bielej múky, hamburgery, limonády a tiež alkohol.

 

Super Bromelain + Papain

Unikátna kombinácia dvoch proteolytických enzýmov z ananásu (bromelain) a papáje (papain). 

  

Šafrán Essence - duševná a hormonálna rovnováha, proti depresii  

Dodáva duševnú a hormonálnu rovnováhu. Šafran pozná väčšina z nás skôr ako vzácne korenie alebo ozdobu záhradiek. Blizny krokusu siateho však majú aj rad pozitívnych účinkov na ľudský organizmus, ktoré z neho robia účinnú substanciu prírodnej medicíny.

 

Omega 3 Krill oil 

Premium Omega 3 Krill Oil je vysoko koncentrovaný olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny a antioxidanty. Premium Omega 3 Krill Oil prispieva k normálnej funkcii, srdca, metabolizmu a pečene.

 

 

 

 

<

počítadlo.abz.cz