Kontakt

 

Ak máte záujem o poradenstvo, potrebujete pomôcť alebo poradiť s konkrétnym problémom, chceli by ste vedieť, ktoré prírodné prostriedky vám pomôžu zlepšiť zdravie, môžete sa na mňa s dôverou obrátiť prostredníctvom e-mailu. Konzultácia nenahrádza odborné lekárske ošetrenie, má informačný charakter. 

 

V terapii využívam:

 

* esenciálne oleje - na fyzickej aj jemnohmotnej úrovni

* adaptogény 

* bylinné výťažky

* liečivé oleje 

* bioflavonoidy

* princípy ortomolekulárnej medicíny (terapeutické dávky mikronutričných látok)

* sledovanie hladiny homocysteínu a ovplyvnenie jeho vysokej hladiny 

* energiu slnka, vody, vzduchu a zeme  

* energoterapiu 

 

 

 

Mgr. Ľubica Prisenžňáková, PhD. 

 

 

 

          Adresa poradne (osobná konzultácia po vzájomnej dohode)

          Dohodnúť konzultáciu  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript.  

          web: www. NaturTerapy.sk 

 

 

 

 

 

 

Cena konzultácie o možnostiach neinvazívnej prírodnej terapie

Jednoduchá krátka odpoveď prostredníctvom mailu

Nie je spoplatnená a je určená pre Vašu radosť, spokojnosť a úžitok

 

Mikronutrienty, adaptogény, bylinky a oleje    

30 eur

 

Homocysteín – konzultácia k výsledkom (nezahŕňa vyšetrenie hladiny homocysteínu v laboratóriu)

31 eur

 

Subtílna aromaterapia a energoterapia (energetické a vibračné vlastnosti esenciálnych olejov)

35 eur

 

 

 

V úvodnom e-maily mi popíšte aký problém by ste chceli prekonzultovať, ako dlho už problém riešite, aj ako ste ho riešili (lieky, prírodné prostriedky, aký bol výsledok), aký je váš životný štýl, ako sa stravujete, napíšte mi ako sa máte, čo vás trápi. V prípade potreby vás požiadam o ďalšie informácie.  

 

 

CIEĽOM PORADENSTVA je navrhnúť vhodné možnosti ako podporiť organizmus, aby sa aktivovali jeho prirodzené samoliečebné a regeneračné schopnosti a navodiť v organizme rovnováhu, prečistenie a posilnenie funkcie jednotlivých orgánov a celého organizmu. Cieľom je tiež vzdelávanie v oblasti starostlivosti o zdravie a prevencia. Nenahrádza však odbornú lekársku starostlivosť.    

 

 

VÝSLEDKOM KONZULTÁCIE je návrh podpornej prírodnej terapie, alebo preventívnych opatrení, ktorý môže zahŕňať nasledujúce možnosti:

1. Fytoterapia a bylinne tinktúry – adaptogény, liečivé čaje, liečivé koreniny.

2. Aromaterapia – masáž, obklady, inhalácia, možnosti esenciálnych olejov na posilnenie a harmonizáciu organizmu. Účinok esenciálnych olejov je závislý do určitej miery aj od koncentrácie a dávky. Ovplyvňujú predovšetkým jemný energetický systém a vibrácie, skôr ako fyzické telo, a podporujú liečenie na emocionálnej, mentálnej a duchovnej úrovni. 

3. Nutričná terapia – vitamíny, minerály, aminokyseliny, probiotiká, oleje lisované za studena, antioxidanty, bioflavonoidy, enzýmy. Nedostatok rôznych dôležitých živín vedie k rozvoju mnohých zdravotných problémov. Správna identifikácia a doplnenie vhodných nutrientov pomôže výrazne zlepšiť fyzický, duševný aj emocionálny stav. 

4. Gemmoterapia – detoxikácia a posilnenie organizmu pupeňmi. 

5. Možné príčiny, prečo bunky strácajú svoje vibrácie, prečo nefungujú správne, prečo neprijímajú nutričné látky a signály, prečo nevylučujú odpadové látky, aký je pohľad prírodnej liečby na daný problém, ako súvisí psychika s nervovým, imunitným, hormonálnym systémom aj celým organizmom.

 

 

 

 

<

počítadlo.abz.cz