O nás

Filozofia konzultácie

Všetko je energia, ktorá prúdi, vibruje, premieňa sa. Prúdenie vesmírnej energie cez naše kanály niekedy nie je čisté alebo nie je v rovnováhe, môžu vznikať bloky. Na uvoľnenie týchto blokov môžeme zvoliť rôzne postupy a terapeutické systémy. Niektoré sú efektívnejšie, iné menej, žiadne však nie sú zázračné. Celý proces niekedy trvá veľmi dlho, preto je potrebné zvoliť si takú formu liečby, voči ktorej máme dôveru a ku ktorej inklinujeme na základe stupňa nášho poznania.

Myslím si, že jednotlivé úrovne bytia človeka sú navzájom prepojené, preto ak je oslabené fyzické telo, nestačí sa zaoberať len psychikou, je potrebné uzdravenie aj na úrovni buniek, orgánov aj systémov. Telo potrebujeme na to, aby sme mohli fungovať v tomto svete. A samozrejme aj naopak, ak budeme liečiť len fyzické telo, emočný či duchovný problém ostatne, a aj keď sa telo uzdraví, po čase sa vráti ochorenie späť, alebo sa ukáže iný problém.

Keby to bolo možné, liečili by sa všetci len vodou, svetlom, energiou. Rešpektujem však rozhodnutie, slobodnú vôľu a názor každého človeka, a aj preto želám všetkým bojovníkom veľa trpezlivosti a síl zmeniť všetko, čo je potrebné a čo povedie k uzdraveniu a pochopeniu.  

Vaše skúsenosti

Motivácia pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť a podporiť svoje zdravie

Musím vám s radosťou povedať, že na reumatológii som mala výsledky v poriadku a dokonca mi po dvoch rokoch kleslo CRP na 5,5. Bolesti kĺbov sa mi zmiernili tak, že nemusím užívať lieky od bolesti. Veľmi Vám ďakujem za pomoc, môžem normálne existovať a dúfam, že to bude dobre aj naďalej.

Opäť môžem normálne existovať

M. A.

Čo sa týka zdravotného stavu je to lepšie. Napríklad spím celú noc a to som sa vždy okolo jednej budila. Nie som taká unavená, mám viac energie, prestala som sa zadýchavať.

Manžel má tiež veľmi dobré výsledky, začal sa potiť, predtým sa nepotil, telo ho prestalo svrbieť, nohy keď išiel spať nemohol mať pod perinou čo mal také horúce, niekedy si ich chladil aj v studenej vode. Teraz má nohy krásne pod perinou. Niekedy mu z oboch očí vytiekli slzy. Prestalo to. Nemá na tvári suché a červené fľaky na lícach popri nose. Je veľmi spokojný.

Čo sa týka zdravotného stavu je to lepšie

O. Č.

ONLINE KONZULTÁCIA

Konzultácia je vhodná pre tých, ktorí z rôznych dôvodov nemajú možnosť osobnej návštevy a majú záujem podporiť zdravie a regenerovať organizmus prírodnou cestou. Online forma vám poskytne anonymitu a bezpečnosť ak máte problém s osobným stretnutím.

40€/h

INDIVIDUÁLNA KONZULTÁCIA

Dohodneme si termín a čas konzultácie. Čas vymedzený na jednu konzultáciu je 60 – 90 minút. Termín osobnej konzultácie je potrebné dohodnúť si dopredu.

50€/h

HOMOCYSTEÍN KONZULTÁCIA

Konzultácia sa zameriava na prevenciu vzniku civilizačných ochorení, na nápravu metabolizácie homocysteínu a na vzdelávanie ako hladinu homocysteínu optimalizovať. Zvýšená hladina Hcy sa označuje ako hyperhomocysteinémia. Vysoká hladina Hcy je jedným z popredných faktorov, ktoré sa podieľajú na vzniku a rozvoji civilizačných ochorení, depresie, alergií, nádorov, srdcovocievnych ochoreniach.

40€/h