Liečivý príbeh čerešňových kvetov

Čerešňový kvet podporuje hlboké nadšenie pre život, otvára vaše srdce v detskom úžase a potešení. Uvoľnením pochybností a negativity vám čerešňový kvet pomôže obnoviť vašu perspektívu a vidieť úžasný potenciál vo všetkých veciach.

Som otvorený životným novinkám, prekvapeniam a pôžitkom. Prijímam ten zázrak, že som nažive.

Jeho sladká esencia podporuje hlbokú dôveru v existenciu a schopnosť veriť v nové začiatky. Ak ste boli v minulosti zranení alebo pociťujete nostalgiu za časom väčšej ľahkosti a slobody, kvet čerešne vám pomôže znovu objaviť vašu nádej a vrátiť radosť do centra vášho života.

Povznášajúca čerešňová vôňa je ideálna pre nové začiatky alebo nové vzťahy, pomôže zbaviť sa starých príbehov, takže môžete nadviazať harmonické spojenectvo s osudom.

Ak sa cítite pripravení na partnerstvo, čerešňový kvet pozve ten druh lásky, ktorý kvitne z hlbokej dôvery a oddanosti zázraku spojenia. Čerešňový kvet je slnkom zaliata brána, ktorá vás pozýva zažiť jas existencie.

Čaj z kvetov čerešne má protizápalové účinky, obsahuje antioxidanty flavonoidy, pomáha predchádzať predčasnému starnutiu, podporuje tvorbu kolagénu a udržiava pokožku zdravú, podporuje odstraňovanie toxínov, podporuje trávenie a metabolizmus, pomáha znižovať cholesterol, pomáha pri nespavosti, cukrovke, vysokom krvnom tlaku, pomáha harmonizovať hormonálnu činnosť.